Místo debaklu strach o výsledek

11.06.2012 21:32


SK Hrachovec – Spartak Jablůnka  2-1
Hned z první vážnější  akce padl gól a to když  si vyměnili míč Melichařík s oslavencem  Navrátilem a druhý jmenovaný si pohrál s obráncem Jablůnky a pěknou střelou k tyči poslal domácí do vedení. 1-0
Další šanci pohrdli po centrech z boku Melichařík a M.Cahlik a tu největší měl Mizera, který netrefil míč z malého vápna dobře a tak minul branku hostů. Poslední šanci  domácích v první půli, promarnil zcela volný  M.Cahlik , kterého  našel krásný centr  L.Vrány, /hrající netradičně střední zálohu/ míč však hlavou  mezi tyčemi opět neskončil.
Hráči Jablůnky se zmohli v první půli jen na pár střel z dálky a dva rohové kopy, což bylo na mužstvo z 10. místa velmi málo.
V druhé půli se naši kluci předháněli v zahazování šancí a to když v 53. min loboval špatně postaveného brankaře hostů M.Cahlik , úniky Navrátila a Vrány  vychytal výborný gólman hostů .První vážnější šanci hostů  vyrazil před sebe gólman B týmu  a novopečený otec Kocanda J. /blahopřejeme/ následně  naše obrana dorážku pokryla
Dalším šancím  již ale  obrana hostů zabránila jen  za cenu faulu v pokutovém území. První penaltu po faulu na L.Vránu  proměnil M.Vaigl  2 – 0 ,a tu druhou po faulu na M.Cahlika  /kde měl jasně dostat gólman  hostů červenou kartu/ neproměnil L.Vrána, kdy jeho panenkovský lob skončil nad brankou.
Následovala opět série neproměněných tutovek domácích a to  šance Melichaříka, Vrány a Navrátila, zde byl  však proti brankař hostů Vašíček, který zachránil svůj tým před velkým debaklem. Jak již tomu bývá , hosté z nenápadného rohového kopu, zatočeného do branky, snížili na 2 - 1.
Od té doby /cca 79 min/ se hra více vyrovnala a hlavně hosté cítili šanci k vyrovnání . Ta přišla v 90. min., kde jim byl upřen zřejmě regulérní gól. Tečku za zápasem mohl udělat R. Matůš , ale  jeho zakončení  opět  výborně lapil  mladý brankář Vašíček.